image Слідкуйте за нами:

 

Технічне переоснащення системи електропостачання 10 кВ від тягової підстанції 110/35/10 кВ «П’ятничани» до дотискувальної компресорної станції «Більче-Волиця»

Роботи проводились в три етапи. Преша черга передбачала заміну масляних вимикачів в чотирьох фідерних  комірках на вакуумні; диспетчеризацію електропостачання на основі обміну інформацією з цифровими пристроями релейного захисту; встановлення апаратури РЗА на базі мікропроцесорної техніки; заміну кабелів 10 кВ від чотирьох фідерних комірок до кінцевих опор ЛЕП; ремонт лінії електропостачання 10 кВ. У другій черзі відбулась заміна комплектного розподільчого пристрою 10 кВ КРПЗ №1 на новий у складі 16-ти комірок з вакуумними вимикачами; заміна кабельних ліній від КРПЗ №1 до КТП №5-№8 ДКС «Більче-Волиця». Третя заключна черга передбачала заміну комплектного розподільчого пристрою 10кВ КРПЗ №2 на новий у складі 18-ти комірок з вакуумними вимикачами та апаратурою РЗА на мікропроцесорній базі; заміна кабельних ліній від КРПЗ №2 до КТП №1-№4 ДСК «Більче-Волиця»; організацію диспетчеризації електропостачання.


   

Реконструкція ПЛ-0,4/10 кВ у Делятині Надвірнянського району. Перебудовано 11км 236 метрів лінії, здійснено монтаж відгалужень. Провід замінено на самонесучий ізольований, встановлені залізобетонні опори.


  

Технічне переоснащення РП-10кВ та КТП-10/0,4 кВ насосної станції «Компресорна Станція Рогатин» у Івано-Франківській області.

Проклали високовольтні кабелі 10 кВ протяжністю 1 км 435 метрів, низьковольтні кабелі 0,4 кВ (силові і контрольні) загальною довжиною 10км 460 метрів. На об’єкті відбулась заміна двох силових трансформаторів КТП-КЦ 1000 кВА, монтаж пристрою РП-10 кВ і монтаж двох силових трансформаторів КТП-НС з облаштуванням головного розподільчого щита 0,4 кВ ГРЩ-НС та конденсаторної установки. Замовником робіт виступило ПАТ «Укртрансгаз».


  

Технічне переоснащення ПЛ-110 кВ «Констянтинівка-Фрунзе» із заміною металевих опор №3,4,5,6.

Роботи виконувались частково на двоколовій ділянці без вимкнення одного кола, з монтажем тимчасової ділянки на залізобетонних опорах.


  

Реконструкція ПЛ-330 кВ Тернопіль-Хмельницький із заміною опор типу ПБ-330-7н.

Ремонт діючої лінії з демонтажем-монтажем опор, проводу,грозозахисного тросу та ВОЛЗ.
Реконструкція ПЛ- 330 кВ Бутес-Тернопіль із заміною опор типу ПБ-330-7н. Ремонт діючої лінії з демонтажем-монтажем опор, проводу та ВОЛЗ. Заміна 18 км грозозахисного тросу.


  

РЕКОНСТРУКЦІЯ ПС-110/10 «БЕРЕЗІВКА» З ДЕМОНТАЖЕМ-МОНТАЖЕМ ОДНІЄЇ СЕКЦІЇ 110 КВ НА БЛОКАХ З ЕЛЕГАЗОВИМИ ВИМИКАЧАМИ, МОНТАЖ РЗА НА БАЗІ «ДІАМАНТ» ТА МОНТАЖ НОВОГО ТРАНСФОРМАТОРА 110/10 КВ ПОТУЖНІСТЮ 25 МВА


  

БУДІВНИЦТВО ЛЕП 10 КВ УСТЕРІКИ-БІЛОБЕРІЗКА, РЕКОНСТРУКЦІЯ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ 0,4-10 КВ С. ЧЕРЕМОШНЕ ВЕРХОВИНСЬКОГО РАЙОНУ

Верховинський район активно розвивається. Будуються нові туристичні комплекси,розширюється інфраструктура. Як наслідок зростає потреба у якісному і надійному електропостачанні. Будівництво лінії у селах Устеріки-Білоберізки тривало рік. Працювати у високогір’ї важко, погодні умови не завжди сприяли а навпаки, створювали перешкоди у роботі електромонтажників. Втім лінія була успішно здана в експлуатацію.

 

Реконструкція підстанціі 35/10 кВ, c. Міжгір’я

Для споживачів реконструкції підстанцій є надто важливі, адже в будь-яку пору року вони матимуть безперебійне і якісне електропостачання.

 

Реконструкція електромереж 0,4-10 кВ, с. Уторопи Косівського району.

 

Будівництво ПЛ 10 кВ, смт Делятин.

Перебудова приєднання ПЛ 10 кВ у Делятині була надскладною не лише через умови гірської  місцевості (непролазні хащі і заболочені територіі), а й через зсуви грунту, які сталися тут після  сильних опадів.

 

Реконструкція електромереж 0,4-10 кВ, с. Яблуниця Яремчанськоі міськради.

Справжнім випробуванням можна назвати роботу в гірських районах області зимою. Сьогодні залишились тільки приємні спогади!

 

Реконструкція електромереж 0,4-10 кВ, с. Слобода Коломийського району.

Наявність спецтехнікии значно полегшило діяльність у селі Слобода Коломийського району. Це дозволило завершити реконструкцію електромереж у визначений термін.

Наші партнери

index4