image Слідкуйте за нами:

 

Технічне переоснащення ПЛ-10 кВ на ділянці від міста Ворохта до села Поляниця.

Протяжність лінії, що підлягала переоснащенню, 13,7 км, три кілометри з яких новозбудовані. По всій довжині лінії було змонтовано самоізольований провід СІПг січенням 1/70 виконаний за новітньою технологією, замінили ізоляцію і лінійну арматуру. Підхід до підстанції ПС 35/10 кВ довжиною 1,5 км збудували на металевих опорах, 9 штук, типу У 110-2. Це дасть можливість проходження ПЛ-35 кВ на ділянках з різкими перепадами висот та лісовими масивами. Відрізок електролінії довжиною 1 км збудували на залізобетонних опорах типу СК-135(7 штук) і СВ-164 (14 штук). І дві підземні кабельні лінії ПЛ-35 кВ, протяжністю 500 метрів, проклали кабелем з шитого поліетилену. Від електролінії живиться п’ять населених пунктів, а після технічного переоснащення з’явилась можливість приєднувати нових споживачів.


  

Встановлення трубонабивних фундаментів і габіонних укріплень на ПЛ 10-35-110 кВ, які проходять вздовж річки  Чорний Черемош у Верховинському районі, пошкоджених під час червневої повені у 2020 році.

Рівень води піднявся більше як на метр, знищивши берегоукріплення та змивши одну опору ПЛ 10 кВ і п’ять опор ПЛ 35 кВ «Верховина- Устеріки». Сусідні опори, які встояли, потребували укріплення. Загалом, відновили 11 опор і встановили дві залізобетонні опори конусоподібної форми, які значно стійкіші за звичайні. Для відновлення деяких опор облаштовували трубонабивні  фундаменти, пьять штук,  глибиною 10 метрів. Для інших опор спорудили три  габіонні укріплення кожне з яких складалось із 66 ящиків. Відновлення наслідків стихії відбувалось на лініях ПЛ 35 кВ Верховина -Устеріки, Косів-Рожнів; ПЛ 10 кВ приєднання ТП-264 селоПідліснів і приєднання Гуцульщина; ПЛ 110 кВ Косів-Яворів. Були також відновлені два переходи на ПЛ-10 кВ Буркут і відбудовано 0,4 км ПЛ-10 кВ Ясенів.


  

У 2019 році розпочато спорудження у Івано-Франківську  нового футбольного поля в мікрорайоні Пасічна.

Це буде поле із синтетичним покриттям, де грати у футбол можна буде впродовж цілого року. По завершенню будівництва місцяни отримають повноцінну спортивну споруду, з трибунами на 700 місць, роздягальнями, суддівськими кімнатами, конференц-залом, кав’ярнею-музеєм і котельнею. Проектом передбачено також спорудити оглядову, вежу яка мала б стати окрасою спортивної споруди.


  

Технічне переоснащення ПЛ-10 кВ у селі Яблуниця Верховинського району.

Будівництво тривало у дві черги, перша передбачала переоснащити 11,9 км повітряної лінії, друга- 1,34 кілометра.  На всіх ділянках ПЛ-10 кВ енергомонтажники ТОВ «Новітні Енергетичні Програми» замінили дерев’яні опори на залізобетонні і змонтували самонесучий ізольований провід.


  

Лісосічні роботи і чистка трас  у 2019 році склала 196 гектарів.

Таке суттєве збільшення об’ємів стало можливе завдяки тому, що ТОВ “Новітні Енергетичні Програми» придбало спеціалізовану техніку, а саме міні навантажувач JCB 225, обладнаний мульчером М 450h. Він подрібнює навіть важку деревину і широко застосовується якраз для чистки трас ліній електропередач. Методом мульчування у 2019 році прочищені просіки ПЛ-110 кВ Івано-Франківськ-Березівка, Коломия-Надвірна, Надвірна-Ямна, Івано-Франківськ-Одаї і ПЛ-35 кВ Надвірна –Делятин.


   

Будівництво цеху по ремонту обладнання та учбового комбінату з контакт-центром АТ «Прикарпаттяобленерго».

Початок будівництва у 2018 році. Об’єм робіт у 2019: дренаж, каналізація, вертикальна гідроізоляція з споліеласту і теплоізоляція фундаментів, монтаж монолітних ділянок перекриття і монолітні рами, мурування стін і перегородок першого поверху.  Будівництво продовжиться у 2020 році.


   

Технічне переоснащення ПС 35 кВ Виноград, П’ядики, Гвіздець.

Загалом по підстанціях замінено чотирнадцять масляних вимикачів на вакуумні, модернізовано телемеханіку.


   

Технічне переоснащення ПС 110 кВ Тлумач.

Замінено сім масляних вимикачів на вакуумні, модернізовано пристрої РЗА.


   

Технічне переоснащення ПС 35 кВ Птахофабрика.

Замінено п’ять масляних вимикачів на вакуумні, модернізовано пристрої РЗА та телемеханіку.


  

Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ у селі  Брустури Косівського району.

Від ТП-88 довжина лінії становила 5км 552 метри,від ТП-61 протяжність 3 км 189 метрів.Роботи на ПЛ-0,4 кВ у Брустурах  розпочалися у  2018 році, завершили об’єкт у 2019. Загалом перебудували  26 км 575 метрів електролінії.


    

Технічне переоснащення ПЛ-6 кВ ТП-538, ТП-539 у місті Калуш підстанція 110 Височанка РП-2.

Реконструйована  одноколова ПЛ-6 кВ довжиною 1 км  і  двоколова ПЛ-6 кВ в габаритах 110 кВ протяжністю 0,5 км.


    

Технічне переоснащення ПЛ-0,4кВ від комплектної трансформаторної підстанції 66 і від КТП- 87  у селі Яворів Косівського району.

Додатково змонтували дві розвантажувальні підстанції. Загалом, на цій ділянці перебудовано 10км 380 метрів повітряної лінії. У Космачі , на ПЛ-0,4 кВ  від КТП-198, перебудували  3 км 534 метра лінії. На всіх ділянках відбулась заміна старих дерев’яних опор на залізобетонні і монтаж самонесучого ізольованого провода. Прилади обліку електроенергії винесені на фасади будинків.


    

Будівництво сонячної електростанції в урочищі “Лобище» у селі Цуцилові Надвірнянського району.

Енергомонтажники  ТОВ «Новітні Енергетичні Програми» замінили силовий трансформатор  потужністю 4 МВА на новий, потужністю 6 МВА придбаний на  «Запоріжському трансформаторному заводі». Замінили чашу трансформатора , маслозтоки і маслоприймачі. Також відбулась реконструкція ВРП-35 кВ з влаштуванням блоку вакуумного вимикача 35 кВ з трансформаторами струму,обмежувачами перенапруг та роз’єднувачем. На завершальному етапі робіт змонтували дві комірки 10 кВ та проклали силовий кабель від ПС-35/10 кВ «Цуцилів» до КТП сонячної електростанції. Для цього використали кабель з зшитого поліетилену з січенням  240. Силами ТОВ «Новітні Енергетичні Програми» були виконані пусконалагоджувальні роботи.


    

Технічне переоснащення ПС-35/10 кВ «Цуцилів» у Надвірнянському районі.

Виконали адаптацію двох комірок 10 кВ, проклали кабельні лінії, змонтували конденсаторні установки і виконали пусконалагоджувальні роботи.


    

Технічне переоснащення ПС 110 кВ «Отинія» і «Яблунів».

Масляні вимикачі замінили на елегазові напругою 110 кв, модернізували пристрої РЗА і телемеханіку.


    

Розпочато будівництво цеху по ремонту обладнання та учбового комбінату з контакт-центром АТ«Прикарпаттяобленерго».

Будівництво об’єкту продовжиться у 2019 році.


     

Лісосічні роботи і чистка трас.

під ПЛ-0,4/10/35 кВ у 2018 році склала 35 гектарів.


     

Технічне переоснащення ПЛ-10/0,4 кВ у селах Чорні Ослави,Білі Ослави Надвірнянського району.

Замінено старі дерев’яні опори на залізобетонні, змонтовано самонесучий ізольований провід. Загальна протяжність лінії становила 4,3 кілометра.


     

Ремонт водопровідних мереж газової компресорної станції «Рогатин».

Виконали ремонт зовнішнього водопроводу від точки врізки до насосної станції першого підйому і далі до компресорної станції «Рогатин». Здійснили ремонт будівлі насосної станції із заміною насосного обладнання.


     

 

Технічне переоснащення ПС 35/10 кВ «Делятин».

Виконано заміну трьох масляних вимикачів на вакуумні на відкритому розподільчому пристрої 35 кВ ПС 35/10 кВ «Делятин». Змонтовано три комплекти трансформаторного струму 35 кВ,проведено пусконалагоджувальні та високовольтні випробувальні  роботи нового обладнання.


     

Реконструкція відкритого розподільчого пристрою 110 кВ на ПС 110/10 кВ «Яворів».

Замінено все силове обладнання з монтажем прийомного порталу і жорсткої ошиновки. Проведено пусконалагоджувальні роботи та високовольтного випробування нового обладнання.


    

Технічне переоснащення ПЛ-10/0,4 кВ у селі Устеріки Верховинського району.

Дерев’яні опори замінено на залізобетонні, протягнуто самонесучий ізольований провід. Прилади обліку електроенергії винесено на фасади будинків. Загальна протяжність перебудованої лінії в селі Устеріки склала 13 кілометрів.


    

Реконструкція трансформаторної підстанції «Шкірзавод».

Здійснено демонтаж існуючих комірок 10 кВ типу КСО та встановлено нові комірки 10 кВ типу Galset .Замінено прохідні ізолятори 10 кВ, проведено ремонт всередині РУ 10 кВ із заміною світильників.


    

Перебудова ПЛ-0,4 кВ у селищі Ворохта Яремчанської міської ради Івано-Франківської області.

Демонтовано старі дерев’яні опори і встановлено залізобетонні. Протягнуто самонесучий ізольований провід.Перебудовано 24 кілометри електролінії.


    

Реконструкція ПЛ-35 кВ Отинія-Виноград.

Згідно робочого проекту,   реконструювали ділянку лінії,на якій неодноразово були зафіксовані зсуви грунту.     Демонтували три залізобетонні електроопори з цієї ділянки і встановили дві анкерні металеві, обійшовши небезпечну ділянку лінії ПЛ-35 кВ Отинія-Виноград.


    

Село Брустури Косівського району.Технічне переоснащення ПЛ-0,4 кВ.

Від ТП-88 довжина лінії становила 5км 552 метри,від ТП-61 протяжність 3 км 189 метрів.Роботи на ПЛ-0,4 кВ у Брустурах продовжаться у 2019 році. Загалом перебудові підлягає 26 км 575 метрів електролінії.


    

Заміна масляних вимикачів на вакуумні на чотирьох підстанціях Івано-Франківської області.

На ПС-35/10 кВ «Будилів» встановлено 10 вакуумних вимикачів та панелей РЗА; ПС-110 кВ «Отинія»- 9 вакуумних вимикачів і панелей РЗА; ПС-35 кВ «Джурів»- 10 штук і на ПС-35 кВ «Птахофабрика» 11 вимикачів.Таке технічне переоснащення  збільшить комутаційний ресурс обладнання, підвищить безпечність експлуатації і надійність підстанції в цілому.


    

Будівництво трансформаторної підстанції ГЕС у місті Снятин Івано-Франківської області.

Підстанція збудована на новому місці, здійснено технічне переоснащення ПЛ-35/10 кВ, прокладено кабельні лінії по території підстанції з монтажем їх на кінцеві опори. Встановлено фундаменти під КРПЗ-35 кВ, КРПЗ-10 кВ, під два силові трансформатори, під блоки ОПН і опорні ізолятори. Змонтовано заземлення по всй території підстанції. ЇЇ особливістю є те, що вперше застосовано комплектний розподільчий пристрій закритого типу-готову систему електрообладнання, захищеного від зовнішніх впливів, яка займає небагато місця і дозволяє виконувати монтажні роботи у стислі терміні


   

Технічне  переоснащення електролінії  ПЛ-10/0,4 кВ від ТП 178 у селі Космач Косівського району.

Загальна протяжність реконструйованої лінії становить 13 км 369 метрів. Відбулась заміна дерев’яних опор на залізобетонні с самонесучим ізольованим кабелем. Проектом було передбачено також облаштування додаткової розвантажувальної трансформаторної підстанції. Варто зазначити, що місцевість, де відбувалось переобладнання лінії, досить складна. Немає заїздів, доріг. Енергомонтажникам подекуди доводилось самотужки прокладати під’їзні шляхи до потрібного місця. Технічне переоснащення ПЛ-10/0,4 кВ завершилось у третьому кварталі 2017 року.


   

Технічне переоснащення підстанції -35 кВ «Ільці», з розширенням підстанції та переводом на напругу 110 кВ.

Відбувся монтаж трансформатора марки HYUNDAI 110/35/10 потужністю 40 МВА. Вага трансформатора становить 78 тон і процес його доставки на підстанцію був не простим. Трансформатор подолав шлях на паромі з Болгарії до Одеси, а звідти тралом його доставили на місце. В процесі технічного переснащення ПС-35 кВ «Ільці» придбано і змонтовано обладнання 110/35/10 кВ.


   

Технічне переоснащення системи електропостачання дотискувальної станції «Дашава».

Роботи виконані товариством «Новітні Енергетичні Програми» у 2017 році згідно контракту з ТОВ «ЗМК1». Проектом передбачено замінити застаріле електро- обладнання ДСК «Дашава», яке експлуатувалося з 1986 року. Виконано наступні роботи: спорудження фундаментів під КРПЗ-10 кВ; посекційний монтаж модуля КРПЗ-10 кВ з електричними комірками в кількості 12 штук і обладнаних вимикачами VD-4; монтаж двох трансформаторів власних потреб; реконструкція ПЛ-10 кВ; прокладено зовнішні кабелі 10 кВ від новозбудованої КРПЗ-10 кВ до  2КТП-400 кВА та 2КТП-630 кВА загальною довжиною 900 метрів; замінено електричне устаткування в 2КТП; виконано пусконалагоджувальні роботи в КРПЗ-10 кВ, 2КТП-400 кВА і в 2КТП-630 кВА та високовольтне випробування силового електрообладнання і кабелів; проведена заміна 60 прожекторів на 10 щоглах із заміною розподільчих жгутів і силових кабелів для зовнішнього освітлення.


   

Будівництво  високовольтної лінії  ПЛ- 110 кВ «Яворів-Ільці» Верховинського району Івано-Франківської області. Будівництво лінії розпочато у 2012 році, завершено у 2016.

Загальна довжина ЛЕП 32 км. Облаштовано 8 фундаментів, встановлено 9 металевих опор і одну залізобетонну. Найвища опора становить 40 метрів. Протягнуто 32 кілометри грозозахисного троса. Високовольтна лінія 110 кВ «Яворів-Ільці» протягнулась через два високогірні райони Івано-Франківської області- Косівський і Верховинський. Найвища точка, де йшло будівництво лінії, 1200 метрів над рівнем моря.


   

Технічне переоснащення системи електропостачання 10 кВ від тягової підстанції 110/35/10 кВ «П’ятничани» до дотискувальної компресорної станції «Більче-Волиця»

Роботи проводились в три етапи. Преша черга передбачала заміну масляних вимикачів в чотирьох фідерних  комірках на вакуумні; диспетчеризацію електропостачання на основі обміну інформацією з цифровими пристроями релейного захисту; встановлення апаратури РЗА на базі мікропроцесорної техніки; заміну кабелів 10 кВ від чотирьох фідерних комірок до кінцевих опор ЛЕП; ремонт лінії електропостачання 10 кВ. У другій черзі відбулась заміна комплектного розподільчого пристрою 10 кВ КРПЗ №1 на новий у складі 16-ти комірок з вакуумними вимикачами; заміна кабельних ліній від КРПЗ №1 до КТП №5-№8 ДКС «Більче-Волиця». Третя заключна черга передбачала заміну комплектного розподільчого пристрою 10кВ КРПЗ №2 на новий у складі 18-ти комірок з вакуумними вимикачами та апаратурою РЗА на мікропроцесорній базі; заміна кабельних ліній від КРПЗ №2 до КТП №1-№4 ДСК «Більче-Волиця»; організацію диспетчеризації електропостачання.


   

Реконструкція ПЛ-0,4/10 кВ у Делятині Надвірнянського району. Перебудовано 11км 236 метрів лінії, здійснено монтаж відгалужень. Провід замінено на самонесучий ізольований, встановлені залізобетонні опори.


  

Технічне переоснащення РП-10кВ та КТП-10/0,4 кВ насосної станції «Компресорна Станція Рогатин» у Івано-Франківській області.

Проклали високовольтні кабелі 10 кВ протяжністю 1 км 435 метрів, низьковольтні кабелі 0,4 кВ (силові і контрольні) загальною довжиною 10км 460 метрів. На об’єкті відбулась заміна двох силових трансформаторів КТП-КЦ 1000 кВА, монтаж пристрою РП-10 кВ і монтаж двох силових трансформаторів КТП-НС з облаштуванням головного розподільчого щита 0,4 кВ ГРЩ-НС та конденсаторної установки. Замовником робіт виступило ПАТ «Укртрансгаз».


  

Технічне переоснащення ПЛ-110 кВ «Констянтинівка-Фрунзе» із заміною металевих опор №3,4,5,6.

Роботи виконувались частково на двоколовій ділянці без вимкнення одного кола, з монтажем тимчасової ділянки на залізобетонних опорах.


  

Реконструкція ПЛ-330 кВ Тернопіль-Хмельницький із заміною опор типу ПБ-330-7н.

Ремонт діючої лінії з демонтажем-монтажем опор, проводу,грозозахисного тросу та ВОЛЗ.
Реконструкція ПЛ- 330 кВ Бутес-Тернопіль із заміною опор типу ПБ-330-7н. Ремонт діючої лінії з демонтажем-монтажем опор, проводу та ВОЛЗ. Заміна 18 км грозозахисного тросу.


  

РЕКОНСТРУКЦІЯ ПС-110/10 «БЕРЕЗІВКА» З ДЕМОНТАЖЕМ-МОНТАЖЕМ ОДНІЄЇ СЕКЦІЇ 110 КВ НА БЛОКАХ З ЕЛЕГАЗОВИМИ ВИМИКАЧАМИ, МОНТАЖ РЗА НА БАЗІ «ДІАМАНТ» ТА МОНТАЖ НОВОГО ТРАНСФОРМАТОРА 110/10 КВ ПОТУЖНІСТЮ 25 МВА


  

БУДІВНИЦТВО ЛЕП 10 КВ УСТЕРІКИ-БІЛОБЕРІЗКА, РЕКОНСТРУКЦІЯ ЕЛЕКТРОМЕРЕЖ 0,4-10 КВ С. ЧЕРЕМОШНЕ ВЕРХОВИНСЬКОГО РАЙОНУ

Верховинський район активно розвивається. Будуються нові туристичні комплекси,розширюється інфраструктура. Як наслідок зростає потреба у якісному і надійному електропостачанні. Будівництво лінії у селах Устеріки-Білоберізки тривало рік. Працювати у високогір’ї важко, погодні умови не завжди сприяли а навпаки, створювали перешкоди у роботі електромонтажників. Втім лінія була успішно здана в експлуатацію.

 

Реконструкція підстанціі 35/10 кВ, c. Міжгір’я

Для споживачів реконструкції підстанцій є надто важливі, адже в будь-яку пору року вони матимуть безперебійне і якісне електропостачання.

 

Реконструкція електромереж 0,4-10 кВ, с. Уторопи Косівського району.

 

Будівництво ПЛ 10 кВ, смт Делятин.

Перебудова приєднання ПЛ 10 кВ у Делятині була надскладною не лише через умови гірської  місцевості (непролазні хащі і заболочені територіі), а й через зсуви грунту, які сталися тут після  сильних опадів.

 

Реконструкція електромереж 0,4-10 кВ, с. Яблуниця Яремчанськоі міськради.

Справжнім випробуванням можна назвати роботу в гірських районах області зимою. Сьогодні залишились тільки приємні спогади!

 

Реконструкція електромереж 0,4-10 кВ, с. Слобода Коломийського району.

Наявність спецтехнікии значно полегшило діяльність у селі Слобода Коломийського району. Це дозволило завершити реконструкцію електромереж у визначений термін.

Наші партнери

index4