image Слідкуйте за нами:

 

Підсумки року не розчарували.
18.10.2013

18 жовтня 2013 року будівельно-монтажна компанія «Новітні Енергетичні Програми» відзначила сьому річницю від дня заснування.  

Вже стало доброю традицією у цей день збирати колектив у повному складі -похвалитися здобутками і поговорити про наболіле, окреслити завдання на перспективу і, звісно, нагородити і відзначити найкращих. Цьогоріч керівництво вручило подяки і премії електромонтажникам, електромонтерам, токарям, водіям, бухгалтерам.

Підсумковий рік був не легким для підприємства і, в той же час, можна говорити , що «Новітні Енергетичні Програми» здійснили прорив. Цьогоріч були реконструйовані і зведені об’єкти за межами області, значно розширена географія впливу. Влітку здали один з надскладних об’єктів- реконструкцію ПЛ-110кВ Констянтинівка-Фрунзе у Донецькій області, замовником виступило ТОВ ДТЕК «Сервіс-Інвест». Складність полягала у тому, що реконструкція проводилась без виключення напруги на підстанції яка живить завод ім.Фрунзе, адже там безперервний цикл виробництва. Для ДТЕК «Крименерго» була здійснена реконструкція ПЛ 0,4-10 кВ загальною протяжністю 15 км. Роботи здійснювала бригада Юрія Говзана. Чималий обсяг робіт мали електромонтажники і в Тернопільській області. По мережам НЕК «Укренерго» були виконані ремонтні роботи по заміні чотирьох дефектних опор на ПЛ 330кВ Тернопіль-Хмельницький, в районі містечка Скалат і на ПЛ 330кВ «Бурштинська ТЕС-Тернопільська». За виконані роботи компанія «Новітні Енергетичні Програми» отримала від ТОВ «Південна Енергетична Компанія» офіційну подяку. Чимало змін відбулось і в системі управління підприємством. Юрій Левицький, який обіймав посаду заступника директора з технічних питань, з вересня очолив компанію. На посаду заступника був запрошений інженер-електрик Володимир Заровецький. Ці кадрові кроки були зумовлені новими амбітними планами. Для підвищення компетентності топ-менеджерів проводиться навчання новітнім інструментам управління яке, в свою чергу, зумовить розвиток підприємства по всім напрямкам

.

 

Категорія: Новини компанії

Наші партнери

index4