image Слідкуйте за нами:

 

ПЕРЕБОЇ З ЕЛЕКТРОПОСТАЧАННЯМ ЗАЛИШИЛИСЬ В МИНУЛОМУ.
17.12.2013

Будівельно-монтажна компанія «Новітні Енергетичні Програми» в грудні завершила перебудову повітряної лінії 10кВ Ямна-Микуличин яка входить до інвестпрограми ПАТ «Прикарпаттяобленерго».  

Це значно покращило якість електропостачання в селі Микуличин та вирішило проблему перевантаження мереж, яку особливо гостро відчував цей район взимку, в пік туристичного сезону.
Реконструкцію лінії, протяжність якої 3,5 кілометра, підприємство розпочало наприкінці вересня. Дві бригади на чолі з керівником об’єкту Ігором Піндрою виконали роботи в оптимально короткі терміни. Енергетикам довелось долати певні труднощі- це і гірський рельєф, і густо заселена місцевість. Під час реконструкції було запроектовано нетипові для ПЛ 10кВ опори, а саме, підвищені металеві і залізобетонні опори були встановлені на переходах через яр, річку і через залізницю. Працівникам «НЕП» довелося задіяти на даному об’єкті значну кількість спецтехніки і людей що, в свою чергу, дозволило завершити роботи у визначені строки. Перебудова лінії 10кВ Ямна-Микуличин була життєво необхідна. Аварійні вимкнення призводили до тривалих перебоїв з електропостачанням у великої кількості споживачів, серед яких і соціально-важливі об’єкти-школа, дитячий садок, туристичні заклади. Ті потужності, що були свого часу підведені у цей район, вже давно вичерпали свій резерв. Наслідки енергодефіциту відчувались гостро. На сьогодні у Микуличині проблему вирішено. Втім місця, коли неможливо приєднати нових потужних, 100-300 кіловат, споживачів до існуючої лінії ще є. Насамперед це села Поляниця і Яблуниця Яремчанської міськради. Незабаром до цього списку можуть приєднатися Татарів і Ворохта. Тому-то, як зазначають фахівці ПАТ «Прикарпаттяобленерго», вирішити проблему енергодефіциту у Яремчанському районі зможе лише будівництво нових електромереж різної напруги.

.

.

 

Категорія: Новини компанії

Наші партнери

index4