image Слідкуйте за нами:

 

День енергетика.
21.12.2013

У п’ятницю,20 грудня,  будівельно-монтажна компанія «Новітні Енергетичні Програми» святкувала День енергетика, який Україна вже традиційно відзначає 22 грудня..  

Урочистості відбувались у Івано-Франківському фізкультурно-оздоровчому комплексі і розпочались із загальних зборів колективу. Керівництво компанії представило своїх найкращих працівників до нагородження спільними грамотами голови обласної державної адміністрації і голови обласної Ради. Кожен працівник отримав також корпоративний подарунок від компанії. Привітати енергетиків прийшов і заступник голови правління ПАТ «Прикарпаттяобленерго» Василь Костюк, він побажав й надалі удосконалювати свою професійну майстерність, розширювати географію впливу і бути справжніми патріотами компанії. Будівельно-монтажне підприємство «Новітні Енергетичні Програми» вже тривалий час є генеральним підрядником ПАТ «Прикарпаттяобленерго» і виконує надскладні замовлення по будівництву електропередавальних ліній в області. Як зазначив п.Костюк, компанія яку він представляє, високо цінує роботу підрядників, професійність її робітників, злагодженість дій і дотримання термінів. Згадав Василь Васильович і про спорудження високовольтної лінії Яворів-Ільці 110кВ, адже цей об’єкт особливо важливий для високогірного району області. На сьогодні будівельно- монтажне підприємство «Новітні Енергетичні Програми» успішно завершує другий етеп будівництва.
Продовжилось святкування Дня енергетика турніром з футзалу.Колектив «Новітніх Енергетичних Програм» пропагує здоровий спосіб життя і активний відпочинок, відтак спартакіади і футбольні турніри стають вже доброю традицією у колективі

 

 

Категорія: Новини компанії

Наші партнери

index4